Nástroje

Nástroje

Nástroje pro strojní obrábění kovů a kompozitů: vrtání, závitování, vystružování, frézování, upínače, speciální plánovací hlavy pro složité obrábění a další sortiment, který naleznete v sekci Produkty.

Řešení

Řešení

Nabízíme zákazníkům řešení pro strojírenskou výrobu. Snažíme se vybírat mezi dodavateli s kvalitními a osvědčenými nástroji, s kterými máme dlouholeté zkušenosti, tak aby byl zákazník spokojený.

Poradenství

Poradenství

Pokud si nevíte rady s výběrem nástroje nebo stroje, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Řešíme i velké projekty a speciální nástroje.

Servis

Servis

Návštěvy u zákazníků, konzultace a dodání zboží s odladěním nástroje přímo na stroji je samozřejmostí.

NextPrev

Představení firmy UFS

Firma UFS má již 70 let zkušeností s výrobou závitovacích nástrojů. Nejmodernější specializované usměrňovací stroje, dokončovací procesy, které vyhovují i nejnáročnějším požadavkům na zpracování, in-line rozměrové kontroly.
Výroba odpovídá za kvalitu a termín dodání výrobků v souladu s objednávkou. UFS produkce dodává závitníky typu (DIN, ISO, JIS,…) a speciální závitníky vyrobené dle návrhu zákazníka nebo konstrukce UFS vytvořené podle požadavků zákazníka.
Nejlepší poměr cena / výkon pro neustále přizpůsobené výkonnostní kapacity prostřednictvím modernizace výrobních linek. Vlastní výrobní cyklus (soustružení - vytvrzování - konečná úprava - nátěr). Výroba s průměrem od 2 mm do 160 mm. Řezací i tvářecí závitníky, s chladicími kanálky nebo bez nich.

Kompletní katalog UFS

Katalogy pro dané aplikace