Nástroje

Nástroje

Nástroje pro strojní obrábění kovů a kompozitů: vrtání, závitování, vystružování, frézování, upínače, speciální plánovací hlavy pro složité obrábění a další sortiment, který naleznete v sekci Produkty.

Řešení

Řešení

Nabízíme zákazníkům řešení pro strojírenskou výrobu. Snažíme se vybírat mezi dodavateli s kvalitními a osvědčenými nástroji, s kterými máme dlouholeté zkušenosti, tak aby byl zákazník spokojený.

Poradenství

Poradenství

Pokud si nevíte rady s výběrem nástroje nebo stroje, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Řešíme i velké projekty a speciální nástroje.

Servis

Servis

Návštěvy u zákazníků, konzultace a dodání zboží s odladěním nástroje přímo na stroji je samozřejmostí.

NextPrev

Zpět

HELION

KOMPLETNÍ KATALOG

Zde naleznete monolitní frézy, závitníky, závitové frézy, vrtáky HSS, HSSCo a karbidové, dále vrtáky na odvrtání zalomených závitníků, karbidové výstružníky, srážeče, upínače, měřící techniku.

HELION TOOLS, S.L.

Španělský výrobce rotačních nástrojů se specializuje na návrh a výrobu všech druhů řezných nástrojů ze slinutých karbidů a rychlořezných ocelí s kobaltem jako jsou frézy, vrtáky, výstružníky, závitníky a záhlubníky. Filozofií podnikání je poskytovat zákazníkům komplexní řešení, která zlepšují obráběcí operace, zvyšují produktivitu a snižují náklady. Služba + kvalita + výkon. Helion disponuje velice kvalitními karbidy s vlastním vývojem povlaků, které jsou základem pro kvalitu nástrojů. Výzkum a vývoj se provádí ve spolupráci se sítí mezinárodních specialistů v oblasti strojů, materiálů a povrchových technologií. Proto Helion dosahuje vynikajících výsledků v oblastech leteckého průmyslu, lodního průmyslu, automotive a dalších. Více než 60 let výroby a distribuce nástrojů