Nástroje

Nástroje

Nástroje pro strojní obrábění kovů a kompozitů: vrtání, závitování, vystružování, frézování, upínače, speciální plánovací hlavy pro složité obrábění a další sortiment, který naleznete v sekci Produkty.

Řešení

Řešení

Nabízíme zákazníkům řešení pro strojírenskou výrobu. Snažíme se vybírat mezi dodavateli s kvalitními a osvědčenými nástroji, s kterými máme dlouholeté zkušenosti, tak aby byl zákazník spokojený.

Poradenství

Poradenství

Pokud si nevíte rady s výběrem nástroje nebo stroje, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Řešíme i velké projekty a speciální nástroje.

Servis

Servis

Návštěvy u zákazníků, konzultace a dodání zboží s odladěním nástroje přímo na stroji je samozřejmostí.

NextPrev

Zpět

SMOXH

KOMPLETNÍ KATALOG 2022

Podívejte se na nabídku společnosti SMOXH, která vyrábí frézovací, vrtací, soustružnické a upichovací tělesa vysoké kvality s možností osazením destičkami WINSTAR

Popis firmy SMOXH

Tato společnost byla založena v roce 2004, zakladatel Mustafa ŞİMŞEK se zaměřením na výrobu, kvalitu šel cestou s velkým odhodláním vyrábět nástroje na obrábění. Společnost pracuje s velkou důvěrou a trpělivostí od svého založení a nyní realizují prodej do mnoha zemí, zejména do Turecka a evropských zemí. Značka Smoxh rychle roste a stává se značkou orientovanou na kvalitu a stala se značkou, která je vyhledávána zákazníky. Smoxh se neustále zlepšuje sledováním vývojové technologie a zvyšováním své produktové rozmanitosti. V roce 2015 se rozhodlo, že exportní značka Smoxh na domácím trhu pokračuje v inovacích Díky pracovitým, inovativním, dynamickým a vyškoleným kolegům se stala firmou, která přijala princip WE. Od svého vzniku sleduje vývojovou technologii a zvyšuje kvalitu výroby investováním do CNC strojů.