Nástroje

Nástroje

Nástroje pro strojní obrábění kovů a kompozitů: vrtání, závitování, vystružování, frézování, upínače, speciální plánovací hlavy pro složité obrábění a další sortiment, který naleznete v sekci Produkty.

Řešení

Řešení

Nabízíme zákazníkům řešení pro strojírenskou výrobu. Snažíme se vybírat mezi dodavateli s kvalitními a osvědčenými nástroji, s kterými máme dlouholeté zkušenosti, tak aby byl zákazník spokojený.

Poradenství

Poradenství

Pokud si nevíte rady s výběrem nástroje nebo stroje, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Řešíme i velké projekty a speciální nástroje.

Servis

Servis

Návštěvy u zákazníků, konzultace a dodání zboží s odladěním nástroje přímo na stroji je samozřejmostí.

NextPrev

Zpět

WINSTAR

NOVINKY

Videa z obrábění nástroji Winstar

Katalogy nástrojů Winstar

Výhradní zastoupení společnosti WINSTAR

Stali jsme se oficiálně výhradními dodavateli značky Winstar, což pro nás znamená velký krok dopředu a moc nás těší spolupracovat s firmou, která má nejen kvalitní nástroje, ale i skvělé ceny. Chystáme spoustu novinek a akcí pro Vás, včetně rozšíření našeho skladu o nástroje Winstar.

Společnost Winstar Cutting Technologies Corp. byla založena v roce 2008 panem Timem Chenem po jeho snu a nadšení při vývoji vysoce kvalitních řezných nástrojů. Specializují se na výrobu přesných karbidových fréz, vrtáků a břitových destiček.
Winstar má vlastní výzkumné oddělení. Výzkum slinování karbidů, technologie povlakování a nejnovější technologie broušení. Od návrhu přes výrobu a testování nástrojů je děláno v jejich továrně.
Winstar se vždy věnoval vytváření vysoce kvalitních nástrojů pro odvětví Mold & Die, Automotive, Aerospace, 3C a Medical. Jejich výrobky byly distribuovány v Evropě, Americe, Oceánii a Asii po celém světě.
Poskytují vysoce kvalitní produkty a budují tím dlouhodobé vztahy s jejich zákazníky, což jsou klíčové body k úspěchu.