Nástroje

V oblasti obráběcích nástrojů máme mnohaleté zkušenosti, v případě potřeby poradenství nás neváhejte kontaktovat

Nareps cz

Kvalitní a spolehlivý dodavatel pro Váš business

Jsme společnost, která byla založena na základě dlouholetých zkušeností s nástroji na obrábění ve strojírenském průmyslu. Našim cílem je nabídnout zákazníkům řešení v podobě kvalitních nástrojů, díky kterým můžeme zrychlit výrobu či snížit náklady, a proto jsme se spojili s významnými partnery v oboru.

Náš sortiment

5 4 3 2 1 Grounding Technique Poster 18

Soustružení

Dodáváme veškerý sortiment pro soustružení. Soustružnické nože vnitřní, soustružnické nože vnější, soustružnické nože upichovací, soustružnické nože závitové atd.

5 4 3 2 1 Grounding Technique Poster 11

Frézování

Monolitní karbidové frézy (rohové, hrubovací, šlichtovací, radiusové, kulové, srážeče, technické frézy), plátkové frézy (vysokorychlostní, rohové, čelní, kopírovací, kotoučové) a speciálně vyrobené na zakázku.

5 4 3 2 1 Grounding Technique Poster 13

Vrtání a vystružování

Monolitní karbidové vrtáky, destičkové vrtáky, modulární vrtáky, karbidové monolitní výstružníky.

image0 22 1 e1715326529599

Závitování

Závitníky řezací a závitníky tvářecí v nejvyšší kvalitě HSSE-PM, Strojní závitníky, ruční závitníky, závitové frézy a závitové očka.

katalog3 e1715326720382

Upínače

Díky spolupráci s firmou Pilana MCT můžeme nabídnout kompletní sortiment pro upínání v nejvyšší kvalitě, kterou tato česká firma nabízí.

5 4 3 2 1 Grounding Technique Poster 16

Speciální nástroje

Zakázková výroba. Dodáme speciální nástroj vyrobený dle požadavku zákazníka, ať už upravené standardní nástroje nebo prototyp. Pro bližší informace a cenovou nabídku nás kontaktujte.

NAREPS CZ

Produkty

Nástroje

Spolupracujeme

Winstar

UFS

Teknik

Pilana MCT